Loading...

Trepironijad AAT Alber Antriebstechnik

Ettevõte AAT Alber Antriebstechnik GmbH on mitmekülgse ja mugava treppronimise süsteemide tootja.

AAT firma pakub 5 erineva mudeli

Mudel C-max U1.

Kerge ja kompaktne c-max U1 on sinu ideaalne kaaslane igapäevaelus. Sellega saab kergesti ületada trepid ja hakkama kõnniteed turvaliselt ja mugavalt, rohkem liikuvust ja elukvaliteet, lihtne ja ohutu käitlemine, vähe füüsilist pingutust on vaja kohta osa saatjal, lihtne säilitada tänu kergele kaalule erinevate osade, ohutu ja mugav, sobib inimese kaaluga 140 kg | 160 kg.

Mudel Escalino.

Escalino on mugav trepironija iga päeva kasutamiseks, kodus või reisil, või väljaspool. Escalino võidab kergesti ja ohutult kõige erinevamad trepid ja pakub paremat elukvaliteeti, sest see suurendab teie liikuvus märgatavalt: patenteeritud ronimis kinemaatika, võidab kergesti ja ohutult kõige erinevamad trepi tüüpi, lihtne kasutamine ja käitlemine, üheetapiline režiim, manuaal lülitamine, sobib inimese max kaaluga 120 kg ja maksimaalne kogumass 155 kg.

Mudel S-max sella.

Trepid on sageli ületamatu takistus isikutele piiratud liikuvusega. S-max sella seda probleemi lahendab elegantselt ja pingevabalt. Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele, trepironija sobib eriti kitsedele treppidele sees kui ka väljaspool.Mudel omab: kompaktsed mõõtmed, eriti sobiv kitsedele treppidele, käepide reguleerivadega kõrgusega, LED tuled ohutuks kasutamiseks pimedas, jalatugi reguleeritava kõrgusega, maksimaalne tõstevõime 170 kg või 195 kg, sobib inimese maksimaalse kaaluga 135 kg või 160 kg.

Mudel S-max.

S-max on trepironija mille peale saab paigaldada peaaegu kõik ratastoolide tüübid.
Tõstukil on kompaktsed mõõtmed ja madal netokaal, saab salvestada kergesti autos, üheetapiline režiim, lihtne kasutamine ja käitlemine, maksimaalne tõstevõime 155 kg või 180 kg, sobib inimese maksimaalse kaaluga 115 kg või 140 kg.

Mudel C-max U2.

C-max U2 oli mõeldud ametialaseks kasutamiseks nt kiirabiautodes. Mudeliga C-max U2 patsienti on võimalik transportida kiiresti ja ohutult üle eraldi samme või trepi ja samuti tasasel pinnal. Mudel on turvaline ja kiire, transport patsientidest üle ühe sammu samuti treppidel, kokkupandav, säästab ruumi, lihtne ja mugav kasutades, sobib inimesele, mille maksimaalne kaal on 140kg | 160 kg.